м. Київ, пл. Спортивна, 1-А

«Сирне королівство» в ТРЦ Ocean Plaza

16 липня в ТРЦ Ocean Plaza відкрився магазин голландських сирів сімейного типу «Сирне королівство». У ньому представлено більш ніж 100 видів сиру з усієї Європи. Новий магазин площею близько 30 м2 розташований в прикасовій зоні “Ашану” на мінус першому поверсі торгового центру.

Місія «Сирного королівства» познайомити гостей з багатою культурою споживання сиру, показати, як це відбувається в Західній Європі. Адже сир – це щось більше, ніж просто шматок молочного продукту. Це частина високої кулінарної культури зі своїми традиціями та історією. «Ми самі відбираємо для вас найсмачніший сир, самі завозимо і самі пригощаємо! Всі сири у нас можна спробувати, щоб обрати для себе найулюбленіший», – коментують в компанії.

У новому магазині особливу увагу буде приділено обслуговуванню. Консультанти зроблять все, щоб прямо з порога гості потрапили в домашню атмосферу. Також вони готові розповісти багато цікавого про різні види сиру, їх історії і легенди, дати інструкції, як поєднувати їх з фірмовим соусом, гірчицею, і, звичайно ж, сухим вином. В «Сирному королівстві» гостей чекає повний спектр сирних аксесуарів і найтепліших почуттів!