м. Київ, пл. Спортивна, 1-А

UTG відзначає свій Ювілей – 20 років успіху на ринку нерухомості України

«Українська Торгова Гільдія» організована в 2001 році Вадимом Непоседовим, його діяльність багато в чому сформувала той ринок, який зараз існує в Україні.
🔸Будучи першою українською і найбільшою на ринку компанією-консультантом в сфері комерційної та житлової нерухомості, UTG представила понад 1300 розроблених концепції, експерти компанії здали в оренду 4.7 млн. кв. м площ, було відкрито понад 135 відкритих торгових центрів.
🔸Серед найбільш знакових об’єктів, відкритих при супроводі UTG можна виділити: ТРЦ Ocean Plaza, Lavina Mall, Smart Plaza Polytech, Smart Plaza Obolon, «Піраміда», «Городок», «Даринок», «МОСТ city», GlobalUA, Мегамолл і багато інших у всіх областях України.
🔸Також багато міжнародних брендів з’явилися в нашій країні саме за сприяння компанії UTG: Marks & Spencer, LC Waikiki, KFC, Suvari, Happylon, Marina Rinaldi, Cinnabon, Michael Kors, s. Oliver, Intimissimi, Calzedonia, Goldenpoint, N.Uno Porter, De Facto, Koton, Top Shop і багато інших.
У День народження компанія UTG дякує всім замовникам і партнерам за роки спільної роботи і висловлює надію на подальшу співпрацю в реалізації сучасних об’єктів нерухомості.