м. Київ, пл. Спортивна, 1-А

Ще один бренд LPP Group відкриється в харківському ТРЦ Planeta Mall

У харківському ТРЦ Planeta Mall відкриється ще один бренд польської групи LPP – Reserved. Площа магазина складе 2458 кв. м, що дозволить представити розширений асортимент одягу, взуття та аксесуарів бренду.

Договір оренди був підписаний ексклюзивним брокером проекту компанією UTG. Раніше повідомлялося про відкриття трьох брендів LPP Group в ТРЦ Planeta Mall – SinSay (1311 кв. м), House (762 кв. м) та Cropp (712 кв. м).

Reserved відкриє монобрендовий магазин, де будуть представлені лінійки women, men і children. Магазин буде виконаний в новітньому дизайні з просторим і світлим торговим залом, а також поліпшеною експозицією товару.

Reserved – перший бренд, який був запущений LPP Group. Reserved створює колекції відповідно до бажань і потреб покупців, об’єднуючи класичні форми з оригінальними деталями. Натхненний подіумною модою і сміливими рішеннями від популярних інфлюенсерів, бренд втілює найактуальніші тенденції в колекціях для жінок, чоловіків і дітей.

Довідка. Planeta Mall – ТРЦ суперрегіонального формату, який стане найбільшим в Харкові. Загальна площа складе 110 000 кв. м, з яких орендна – 70 000 кв. м. Розташування ТРЦ поруч з гіпермаркетами Metro і Епіцентр сприяє створенню потужного торгового кластера, який стане запорукою високої відвідуваності об’єкта.

В Planeta Mall вже підписані орендарі: продуктовий супермаркет Сільпо, універмаг товарів для будинку JYSK, дитячий розважальний центр Smile Park, семизальний кінотеатр Wizoria, п’ять брендів Ultra Group та інші міжнародні універмаги одягу та взуття. У ТРЦ буде представлений найбільший асортимент операторів електроніки серед всіх харківських ТРЦ: Comfy (1000 кв. м), Фокстрот (1000 кв. м), Eldorado (840 кв. м), також на території буде створено фуд-хол з 25-ю різноманітними кухнями.

Поруч з об’єктом розташований паркінг на 1000 машиномісць. Відкриття ТРЦ заплановане на весну 2022 року.

Джерело: https://rau.ua/advertising-experience-uk/lpp-group-planeta-mall/?fbclid=IwAR1wqnI23eZLQkQxKsgoT1kAQbBKb9nKkBoO4kS5oGJmaAlqf9a1mOrIZ9A