м. Київ, пл. Спортивна, 1-А

Реновація і відкриття флагманського магазину FURLA в ТРЦ Ocean Plaza

Італійський бренд FURLA приступає до реновації та розширення магазину в ТРЦ Ocean Plaza. Новий бутик стане флагманським і представить унікальний для європейського ринку концепт. Відкриття заплановано на початок жовтня 2021 року.

FURLA створює сумки, гаманці, взуття та невеликі шкіряні аксесуари для жінок і чоловіків. Бездоганна майстерність і естетика знаходять втілення і в нових колекціях текстилю, окулярів і годинників, які розробляються у співпраці з провідними дизайнерами і перетворюють компанію в бренд, що символізує певний спосіб життя. FURLA – це не тільки італійський стиль, але і італійська пристрасть до якості, що пронизує все творіння бренду та відрізняються елегантною гармонійністю квітів, мотивів і матеріалів.

Магазин FURLA працює в Ocean Plaza з перших днів роботи ТРЦ. У зв’язку з реновацією бутик займе більшу площу, що складе 98 кв.м., та розміститься на першому поверсі торговельного центру. У флагманському магазині буде представлено максимальний асортимент – широкий вибір сумок, взуття, гаманців і аксесуарів для жінок, а також чоловіча колекція.

Після реновації бутик буде відкритий в унікальному концепті, який вперше буде представлений у всій Європі. Кожна деталь – від дверей і до кольору стін – відображає філософію і концепцію італійського бренду. Полегшене обладнання, витончені лінії, зручність і функціональність, простір, що прикрашений мінімалістичним декором в пастельних тонах, доповнений теплим світлом – все це буде чекати відвідувачів в ТРЦ Ocean Plaza.

«Новий флагманський магазин FURLA – це відображення розвитку компанії в Україні. FURLA приділяє велику увагу не тільки дизайну інтер’єрів, але і місцям, де буде розташований магазин. Престиж і лояльність покупців – головні якості торгових центрів, що обирає компанія. Тому для FURLA було вкрай важливо відкрити флагман саме в кращому ТРЦ України Ocean Plaza», – коментує директор «СК Фешн» Войнілович Віта.