м. Київ, пл. Спортивна, 1-А

Президент UTG увійшов до експертної ради RAU Awards 2021

10 вересня 2021 року в столиці відбудеться ювілейна V урочиста церемонія нагородження кращих компаній сфери роздрібної торгівлі, e-commerce і торгової нерухомості України. Вадим Непоседов, засновник і президент компанії UTG, увійшов до складу експертної ради Премії. Організатор церемонії – Асоціація рітейлерів України.

До експертної ради найбільшої професійної премії України в галузі рітейлу – RAU Awards – увійшли власники і топ-менеджери компаній сфер рітейлу, торгової нерухомості та консалтингу, а також найбільш авторитетні фахівці галузі. Цього року кращі з кращих компаній будуть нагороджуватися в 31 номінації, з яких 19 номінацій відносяться до роздрібної торгівлі, 5 – до девеломенту ТРЦ і 7 – до сфери e-commerce. Переможці будуть визначені шляхом голосування учасників галузі, опитування гостей церемонії, а також членами експертної ради.

Вадим Непосєдов – засновник і президент компанії UTG. Має більш ніж 20-річний досвід роботи в сфері нерухомості України. Після закінчення Національного Технічного Університету України «Київський Політехнічний Інститут», його трудова діяльність була пов’язана з будівництвом та управлінням нерухомістю. Зокрема, безпосередньо під його керівництвом реалізована успішна концепція ТЦ «Метроград» і мережа ТЦ «Квадрат» в м.Києві.

Маючи багатий досвід і масу успішних проектів, в 2001 р Вадим створив компанію UTG («Українська Торгова Гільдія»). За час своєї діяльності компанія стала користуватися високою репутацією серед найбільших рітейлерів, девелоперів та інвесторів як на локальному, так і на міжнародних ринках. Клієнти компанії відзначили такі переваги компанії як: глибоке знання особливостей українського ринку, великий досвід і вміння знаходити ефективні рішення. За роки роботи фахівцями UTG під керівництвом Вадима розроблений ряд інноваційних продуктів і виконані проекти, які сьогодні формують стандарти ринку торгової нерухомості України.

Досягнення компанії UTG і особисто Вадима відзначені численними професійними нагородами. Вадим є автором публікацій з нерухомості, постійним учасником профільних конференцій і виставок.