м. Київ, пл. Спортивна, 1-А

Представники UTG відвідають виставку MAPIC 2021

Експерти компанії UTG в черговий раз відвідають Міжнародну виставку торгової нерухомості MAPIC 2021. Цьогорічний захід традиційно проходить у Каннах з 30 листопада по 2 грудня. За інформацією організаторів, на MAPIC 2021 зареєструвалося понад 4000 учасників із 42 країн, з яких більш ніж 800 – представники роздрібної торгівлі.

MAPIC ось уже багато років вважається найбільшою в Європі спеціалізованою виставкою торгової нерухомості та міжнародних роздрібних мереж. Саме тут представлені великі компанії, які впливають на тенденції розвитку міжнародного ринку торгівельної нерухомості.

Цього року виставка пройде у форматі phygital, що дозволить реалізувати гібридний формат заходу та об’єднати слухачів з усього світу онлайн, а також офлайн у Каннах. У рамках заходу буде проведено понад 50 конференцій під керівництвом 100 експертів з усього світу, що сприяє новим знайомствам та зміцненню старих ділових зв’язків.

Головна тема виставки – «Люди та місця: Новий розділ». За 3 дні будуть розглянуті найактуальніші тенденції на міжнародному ринку: люди та соціалізація; нові споживачі; створення місць; інновації. Вперше цього року MAPIC включатиме LeisurUp – глобальний захід, присвячений індустрії розваг, та The Happetite – міжнародний захід, присвячений багатопрофільним ресторанним операторам.