м. Київ, пл. Спортивна, 1-А

Перший в Україні магазин «Золотий Вік Fashion» відкрився в ТРЦ Ocean Plaza

18 липня 2021 року бренд «Золотий Вік» відкрив перший в Україні магазин «Золотий Вік Fashion». Відмінною рисою нового формату є яскравий світлий інтер’єр, унікальні вітрини і спеціальне зонування. Новий магазин, площею 42 м2, розташований на першому поверсі ТРЦ Ocean Plaza. У суботу 24 липня 2021 відбудеться святкове відкриття з приємними знижками, подарунками та виступом скрипальки.

Перш за все, «Золотий Вік Fashion» унікальний своїм сучасним і легким дизайном з нестандартними рішеннями. Тут домінують бірюза, золото і білий колір, а контрастним доповненням стали трендові лимонно-жовті і рожеві відтінки.

У магазині нового формату представлені унікальні вітрини з відкритим доступом, які надають можливість максимально близько познайомитися з колекціями і обрати бажану коштовність по стилю. Прикраси розміщені на ювелірному обладнанні з прозорими елементами. Завдяки цьому можна оцінити найдрібніші деталі – чистоту дорогоцінного каміння, глибину кольорів, блиск металу.

Спеціальне зонування розділяє простір магазину на дві частини: в одній представлені fashion-колекції бренду, в іншій – класичні золоті прикраси з діамантами, сапфірами, гранатами, смарагдами та іншими дорогоцінними каменями.

Яскравий дизайн, можливість поєднувати вишукану класику і сміливі світові тренди, клієнтоорієнтований friendly-сервіс – це все в новій локації в Ocean Plaza від ювелірного бренду «Золотий Вік».