м. Київ, пл. Спортивна, 1-А

Перший в Україні флагман FLO відкриється в ТРЦ Ocean Plaza

Відомий турецький ритейлер FLO Mağazacılık виходить в Україну. Флагманський магазин FLO буде відкритий в найпопулярнішому ТРЦ країни – Ocean Plaza. Новий бутик площею 400 м2 відкриє свої двері в листопаді цього року на першому поверсі ТРЦ. Договір оренди підписаний за сприяння компанії UTG.
Новий для українського ринку бренд давно завоював популярність в Туреччині і за її межами. Пройшовши шлях розвитку від невеликої взуттєвої майстерні, заснованої в 1960 році, до найбільшої і найвідомішої групи з продажу взуття, FLO Mağazacılık щорічно продає близько 38 млн пар продукції. Завдяки цьому компанія на сьогоднішній день є лідером в своєму секторі і прагне очолити взуттєву промисловість Туреччини, вивівши сектор на вершину світової виробничої ліги. Зараз майже по всій Туреччині успішно працюють близько 500 магазинів і ще більше 100 – за кордоном в 25 країнах світу. Новий флагманський магазин FLO в ТРЦ Ocean Plaza представить весь асортимент бренду – взуття для всієї родини. Зокрема, відвідувачі зможуть оцінити мультибрендову концепцію кросівок IN Street від FLO Mağazacılık. Крім роздрібних брендів FLO, в магазині можна буде придбати і продукцію таких провідних взуттєвих брендів як: Kinetix, Polaris, Lumberjack, Butigo, Dockers by Gerli і Mercedes. Крім широкого асортименту, магазин приверне увагу покупців прийнятними цінами в таких сегментах як «середній» і «середній +», а також високою якістю продукції. У перспективі компанія планує представити в Україні бренд Nine West.
В рамках стратегії розвитку до 2023 року, FLO Mağazacılık планує ще збільшити обсяг експорту до 300 мільйонів доларів. Для цього компанія відкриє в цілому 300 магазинів в 47 країнах світу. І Україна – одна з країн, в якій ми плануємо інтенсивно розвиватися, протягом 3 років плануємо відкривати більше ніж 30 магазинів.