м. Київ, пл. Спортивна, 1-А

Перший у Вінниці – відкриття ДРЦ «Країна мрій» у ТРЦ S)Mall

Мережа ДРЦ «Країна мрій» відкриє свій перший у Вінниці дитячий розважальний центр в ТРЦ S)Mall. Він розміститься на 2 поверсі ТРЦ і займе площу близько 3500 м2. Відкриття заплановано на жовтень 2021 року. Договір оренди був підписаний за сприяння компанії UTG, ексклюзивного брокера проекту.

«”Країна мрій” у ТРЦ S)Mall стане одним з найбільш інноваційних проектів серед усіх дитячих розважальних центрів Вінниці. Ми плануємо реалізувати новий формат розваг для відвідувачів будь-якого віку, щоб вся сім’я могла зануритися у світ щастя і веселощів», – коментує генеральний директор ДРЦ «Країна Мрій» Олексій Баласюк.

Для незабутнього відпочинку всієї сім’ї будуть доступні:

  • Новинки – оригінальні зони інтерактиву, мотузкове містечко, атракціон «Вулкан», професійний скалодром, містечко-конструктор.
  • Локації для розваг – величезна батутна арена, ніндзя-парк, тюбінг, містечко професій, м’яка зона з кубиками з матеріалу EVA, фотозони;
  • 11 тематичних кімнат для святкування Дня народження;
  • Електронні атракціони – віртуальна реальність, Лазер-Таг, Xbox та інші;
  • Простори для розвитку – творча майстерня, шоу-рум для яскравих анімацій і квестів, шоу блискіток і хімічні шоу, кулінарні та творчі майстер-класи;
  • Зручність і відпочинок – зони релаксу для батьків, окрема ігрова для наймешних, кімната матері і дитини, послуги няні.
  • Сучасний ресторан з європейською та азіатською кухнею, піцерія, кава-бар.

«Торговельні центри – уже давно не просто магазини. І після пандемії їх розважальна роль лише посилилася. ТРЦ стали місцем отримання нових емоцій і унікального сімейного дозвілля. Сучасний і новий ДРЦ «Країна мрій» повністю задовольнить очікування гостей ТРЦ S)Mall і збільшить відвідуваність об’єкта», – коментує керівник проекту компанії UTG Інна Артемчук.

Довідка:

ТРЦ S)Mall був відкритий в ході реконструкції колишнього ТЦ «Дастор», розташованого за адресою проспект Юності, 18. Його загальна площа складає 15 000 м2, з яких 9 500 м2 – торгові приміщення і 2 000 м2 відведено під офіси. Якірним орендарем став продовольчий супермаркет «Сільпо». Запуск об’єкта відбувся в квітні 2021 року.

«Країна мрій» – національна мережа дитячих розважальних центрів, успішно працює в Києві, Тернополі, Чернівцях. У кожному ДРЦ розташовані зони для розвитку дітей, сімейного відпочинку та живого спілкування.