м. Київ, пл. Спортивна, 1-А

Перший професійний ТРЦ Pannonia відкриється 20 квітня у місті Ужгород

В Ужгороді 20 квітня відкривається перший професійний торгово-розважальний центр Pannonia. Наповненням ТРЦ займалася компанія UTG на правах ексклюзивного брокера. ТРЦ Pannonia із загальною площею близько 6000 кв. м матиме 5 рівнів.

ТРЦ Pannonia — це нова затверджена назва ТРЦ Atrium, який анонсувався до відкриття раніше. Зважаючи на поточну ситуацію в Україні, представники ТРЦ Pannonia анонсували часткове відкриття. Для відвідування буде доступно лише перші два поверхи ТРЦ. У тому числі продовольчий супермаркет «Сільпо», який став якірним орендарем, та розмістився на площі 1320 кв. м. Окрім нього стане доступна аптека мережі «Доброго дня» та хімчистка. Згодом також очікується відкриття ювелірних брендів «Укрзолото» та «Столична ювелірна фабрика» та інших магазинів.
Про відкриття інших орендарів повідомлятиметься згодом.

Довідка:

Українська торгова гільдія — перша та найбільша українська компанія на ринку комерційної та житлової нерухомості з 20-річним досвідом. UTG представила понад 1300 розроблених концепції, експерти компанії здали в оренду 4.7 млн кв. м площ та було відкрито понад 135 відкритих торгових центрів.

Серед найбільш знакових об’єктів, відкритих при супроводі UTG можна виділити: ТРЦ Ocean Plaza, Lavina Mall, Smart Plaza Polytech, Smart Plaza Obolon, «Піраміда», «Городок», «Даринок», «МОСТ city», GlobalUA, Мегамолл та багато інших у всіх областях України.

За сприяння компанії UTG чимало міжнародних брендів з’явилися в нашій країні: Marks & Spencer, LC Waikiki, KFC, Suvari, Happylon, Marina Rinaldi, Cinnabon, Michael Kors, s. Oliver, Intimissimi, Calzedonia тощо.