м. Київ, пл. Спортивна, 1-А

Перший флагман Gepur відкриється в ТРЦ Ocean Plaza

Український бренд жіночого одягу Gepur відкриє свій перший флагман в ТРЦ Ocean Plaza. Новий магазин, площею 182 кв.м., розташований на другому поверсі ТРЦ. Договір оренди підписаний за сприяння компанії UTG.

Особливістю першого флагманського магазину Gepur стане унікальний для мережі «Еко концепт». Новий дизайн буде представлений безліччю зелених острівців і неоновою кольоровою гамою. Крім того, асортимент магазину не залишить байдужим жодного гостя: у ньому будуть представлені як офісні колекції і вечірні сукні, так і кежуал капсули для трендсеттерів.

Офіційне відкриття заплановане на 3 вересня. На святковий захід будуть запрошені відомі блогери, діджей, стилісти, фотографи, моделі. Також на відвідувачів чекають приємні акції та розіграші.

Gepur – український бренд жіночого одягу, що був створений в 2010 році як перший на українському ринку fast fashion. Такий формат передбачає швидке оновлення продукції бренду, що дозволяє постійно підлаштовуватися до мінливих тенденцій світу моди. Компанія регулярно бере участь в міжнародних fashion-виставках, а також випускає спільні колекції зі знаменитостями.

GEPUR сьогодні – це понад 250 співробітників, власне виробництво, магазини в ТРЦ Одеси і Києва, а також майданчик для онлайн-шопінгу. У компанії повідомляють, що в планах на подальший розвиток – відкрити 40 магазинів за 4 роки в кращих ТРЦ України, створювати виїзні поп-ап магазини, а також розвивати зручні пункти видачі.