м. Київ, пл. Спортивна, 1-А

Новий магазин JYSK відкриється у ТРЦ Мегамолл

ТРЦ «Мегамолл» у Вінниці в ході реконцепції, розробленої компанією UTG, проводить істотне посилення складу орендарів. Зокрема на другому ярусі комплексу в центрі ТРЦ на площі близько 1400 м2 відкриється магазин міжнародної торгової мережі товарів для будинку JYSK. Відкриття популярного у українців бренду спричинить за собою зростання відвідуваності та товарообігу ТРЦ «Мегамолл».
За інформацією виконавчого директора JYSK в Україні Євгена Іваниці, новий магазин стане третім за рахунком у місті Вінниця та представить відвідувачам сучасний формат 3.0. «Оновлений ТРЦ« Мегамолл» є найсучаснішим у Вінниці. Популярність цього об’єкта, а також близькість до великого житлового масиву робить його одним з кращих в місті. Тому, з огляду на концепцію і розташування об’єкта, ми зможемо задовольнити потреби більшості жителів Вінниці», – зазначив Євген Іваниця. За словами керівника, середня відвідуваність магазина складе близько 30-40 тис. осіб на рік. Новий якірний орендар допоможе залучити в ТРЦ «Мегамолл» нову платоспроможну і готову до покупок аудиторію.
За планами рітейлера, крім відкриття нового магазину в ТРЦ «Мегамолл» у Вінниці, до кінця поточного фінансового року JYSK поповнить свою мережу ще 8 об’єктами по всій Україні і таким чином все в цьому фінансовому році буде запущено всього 12 торгових приміщень.

Довідка про компанію JYSK:
В Україні до тимчасового закриття на карантин працювало 57 магазинів JYSK. До кінця 2020 фінансового року (1 вересня) підписані договори про відкриття магазинів в таких ТРЦ як:
1) ЦУМ, м Павлоград;
2) ТЦ Сіті Центр, м.Умань;
3) Фуршет, м Полтава;
4) ТРЦ Apollo, м Дніпро;
5) ТРЦ Мегамолл, м Винниця;
6) NOVUS на Лобановського, м.Київ;
7) ТЦ Наше Небо, м Крюковщина Київської обл .;
8) ТРЦ Retroville, г. Киев