м. Київ, пл. Спортивна, 1-А

Новий магазин Anabel Arto з’явиться в ТРЦ Ocean Plaza

Виробник нижньої білизни, купальників, пляжного та домашнього одягу, що вже полюбився багатьма українцями, – Anabel Arto порадує своїх шанувальників новим магазином в ТРЦ Ocean Plaza. Просторий бутик площею близько 115 м2 відкриє свої двері перед істинними цінительками комфорту і краси на другому поверсі найбільш популярного торгівельного центру. Договір з торговою маркою підписаний за сприяння компанії UTG.
Цільовою аудиторією нового магазину є жінки, які цінують елегантність, вишуканість, якість та віддають перевагу високому рівню обслуговування і комфортним умовам при виборі товару. Новий бутик Anabel Arto порадує і здивує прекрасну половину бездоганним продуктом, а також широким асортиментом для всієї родини. Відвідувачі зможуть знайти тут не тільки вишукану білизну, але й купальники, колготки, а також домашній одяг. «Допомогти жінці виглядати бездоганно і відчувати себе впевнено в будь-якій ситуації – головна мета TM Anabel Arto», – зазначають у компанії.
Зараз розвиток роздрібної мережі фірмових магазинів є для компанії стратегічним завданням. Зокрема, на сьогоднішній день відкрито більше 60 власних і 512 клієнтських магазинів, а річний обсяг виробництва становить більше 1 750 000 штук виробів.