м. Київ, пл. Спортивна, 1-А

Нестандартний підхід від SPAR

Неординарні формати торгових точок та маркетингові прийоми стають одними з провідних драйверів для виживання і розвитку рітейлерів у всьому світі, – відзначають в компанії UTG. Так, нідерландська мережа магазинів-супермаркетів зі штаб-квартирою в Амстердамі – SPAR презентувала новий формат – плаваючий магазин. З 14 по 19 липня нестандартний вітрильний магазин – «SPAR в турі», подорожував з зупинками в Леувардене, Воудсенде і Франекере.
За інформацією allretail, новий формат «динамічного» магазину особливо припав до душі відпочиваючим і одноденним туристам. Рітейлер забезпечив їм швидке, здорове харчування та напої. Любителі водних видів спорту і активного відпочинку розміщували в магазині свої онлайн-замовлення. Поява нового формату торгової точки пояснив генеральний директор SPAR Netherlands Джон ван дер Ент. За його словами, магазин був створений під «нові умови» під час пандемії. «У ньому працював тільки один співробітник і тільки один покупець міг увійти всередину одночасно. Таким чином, процес покупки проходив швидко, зручно і був захищений від можливого впливу коронавируса», – зазначив керівник.
Нагадаємо, що компанія SPAR є закупівельними кооперативом, де роздрібні торговці групуються під єдиним брендом з метою отримання найбільш вигідних умов від постачальників.