м. Київ, пл. Спортивна, 1-А

MAPIC 2021: Другий день

Під час конференцій другого дня експерти міжнародної виставки MAPIC 2021 обговорили майбутнє торгової нерухомості та найважливіші проблеми, з якими зіткнулася індустрія по всьому світу. Представники UTG представляють ключові тези виступів:
– Незважаючи на скорочення відвідувань, французькі аутлет-центри зареєстрували більш високий середній чек, завдяки привабливості їхньої концепції: модель просто неба, інтерактивне та безпечне торгове середовище, сильні пропозиції брендів, чотири- і навіть іноді п’ятизірковий сервіс та менші масштаби у порівнянні з традиційними торговими центрами.
– Зміцнився тренд, який існував ще до пандемії. Все більшої популярності користуються торгові центри, розташовані не в центрі міста, а по сусідству. ТРЦ районного формату стають лідерами.
– ТРЦ трансформуються у комбіновані сайти продажу: брендів, медіа та логістики [click & collect]. Торгові об’єкти мають стати омніканальною платформою, а не просто орендодавцями.
– Сьогодні ми говоримо не лише про B2B чи B2C, а також про C2C. Соціальні мережі можуть змусити злетіти чи померти будь-який об’єкт. ТРЦ будуть ставати частиною спільноти та робитимуть свій внесок у розвиток міста.
– Люди можуть бути готові відмовитися від швидкості отримання замовлення та забирати товари з магазину, щоб зменшити вплив доставки на навколишнє середовище. Торгові центри ідеально підходять для цього.
– Розглядаючи деякі з останніх тенденцій, розваги змагань залишаються сильною концепцією, особливо після пандемії. Унікальні розваги можуть стати конкурентною перевагою для ТРЦ, такі як мінігольф, пов’язані не тільки з діяльністю, але й із соціальним досвідом та супутніми їжею та напоями.