м. Київ, пл. Спортивна, 1-А

Концепція UTG – котеджне містечко у Дніпропетровській області

Компанія UTG закінчила розробку концепції котеджного містечка в Дніпропетровській області на березі річки Самара. На ділянці площею 6 гектарів буде розташований 91 будинок різних типів нерухомості.

За даними компанії UTG, незважаючи на популярність проживання в квартирах, збільшення масштабів багатоповерхового будівництва в Дніпрі та області, затребуваність приватного сектору, малоповерхового житла та індивідуального будівництва залишається традиційно високою. У середньому 50,82% щорічно посідають одноквартирні будинки, котеджі, таунхауси.

«Вимушений карантин спровокував зростання активності на ринку індивідуального житла і значно прискорив динаміку зростання заміської нерухомості. Приріст щодо результатів 2019 року становив 36,7%», – коментує керівник Департаменту стратегічного консалтингу UTG Костянтин Олійник.

Сегмент заміської нерухомості Дніпра та області – розвивається. Поступовий розвиток локальної інфраструктури (торгової, розважальної, соціальної, інженерної) та дорожньо-транспортного сполучення з Дніпром підвищують комфорт проживання у передмісті та його подальний розвиток.

Концепція UTG передбачає будівництво котеджного містечка у передмісті Дніпра на березі Самари. Загальна площа = 6 га. Комплекс складається з 91 домоволодіння та є комбінацією різних типів нерухомості: котеджі, апартаменти, таунхауси та квадрахауси (на 4 сім’ї). Така комбінація дозволить задовольнити потреби різних груп цільових аудиторій.

На території містечка передбачено створення елементів інфраструктури – гостьовий будинок з просторим лобі, кафетерій, продовольчий магазин, адміністрація містечка та комплексний благоустрій території – прогулянкова набережна для пішоходів та велосипедистів, спортивних пробіжок із максимальним збереженням усіх існуючих зелених насаджень. Котеджне селище повністю забезпечене паркомісцями з коефіцієнтом 1,2 м/м на домоволодіння.

«Зручне місце розташування в передмісті Дніпра, мальовнича зона біля берега річки, а також комбінація різних типів нерухомості в одному комплексі роблять проект затребуваним та перспективним, а його реалізацію – комерційно успішною», – коментує Костянтин Олійник.