м. Київ, пл. Спортивна, 1-А

Концепція на шляху до реалізації: ТРЦ S)Mall

Компанія UTG активно підтримує тренд на реновацію торгової нерухомості. Найчастіше спостерігачу доступні два етапи: презентація початкової концепції та її реалізація. Ми вирішили представити проміжний етап і подивитися, який шлях концепція проходить на шляху до реалізації. Уже в 2021 році запуску очікує вінницький ТРЦ S)Mall. Зараз ми можемо спостерігати зіткнення старого ТЦ «Дастор» і нового проекту, щоб відстежити всі зміни своїми очима.

ТЦ “Дастор” був побудований і відкритий в 2003 році і став одним з перших в місті Вінниця. За великий період часу комплекс візуально, технічно і морально застарів, тому весною 2019 року компанія UTG розробила реконцепцію ТЦ.
Снимок экрана 2020-10-19 в 10.51.05.png
Основні концептуальні зміни видно вже зараз на будівельному майданчику: розширення торгової площі і додавання вхідної групи в сторону перехрестя проспекту Юності та вулиці Келецької. Провідний архітектор UTG Максим Сінулін коментує: «Саме на цьому перехресті концентрується основний потік близько 40 тис. чол. на добу”. Також, за його словами, проект стане багатофункціональним комплексом з бізнес-центром.
Паралельно з реновацією компанія UTG є ексклюзивним агентом ТРЦ. Одним з перших якірних орендарів став супермаркет «Сільпо» площею 2500 кв.м. Керівник проекту Анна Клименко розповідає: «На двох поверхах комплексу будуть працювати магазини електроніки, дитячих товарів, зоотоварів і ресторан. Крім того, планується відкриття сучасного кінотеатру, щоб залучити додаткових відвідувачів».
1602428925360.jpg
В результаті трансформації будівля отримає 300 паркувальних місць і близько 3000 м2 прибудови, завдяки чому загальна її площа для оренди (GLA) ТРЦ становитиме близько 10 000 м2. Разом з офісною вежею загальна площа (GBA) БФК досягне 15 000 м2. Це зробить ТРЦ S)Mall повноцінним, конкурентоспроможним торговельним об’єктом в місті, що зможе обслужити третину населення Вінниці.