м. Київ, пл. Спортивна, 1-А

Компанія UTG представить стенд на виставці RAU Expo – 2020

9-10 вересня поточного року в Києві відбудеться IV міжнародна спеціалізована виставка індустрії девелопменту RAU Expo – 2020. Компанія UTG вже багато років бере участь в заході, представляючи в рамках виставки свій стенд, на якому демонструє кращі проекти ТРЦ. Організатор меропріятія- Асоціація рітейлерів України.
Цього року учасників RAU Expo 2020 чекають: 2 дні виставки, 90+ компаній-експонентів, 500+ компаній-учасників, 80+ топ-спікерів – перші особи і топменеджмент рітейлу і девелопменту, презентації кейсів, нових об’єктів торговельної нерухомості та панельні дискусії. А також зустрічі з представниками провідних компаній ринку, networking в бізнес і VIP-зонах, спілкування з іноземними ритейлерами, ще не представлених на українському ринку, і мобільний додаток для активної комунікації між собою.
В рамках ділової програми RAU Expo 2020 будуть обговорюватися наступні теми:
Антикризове управління компанією;
Ефективні інструменти і канали продажів;
Досягнення і розвиток міжнародних рітейлерів в Україні;
HR-тренди в ритейлі;
Реконцепти і тренди. Як розвивається ринок торговельної нерухомості України;
Синергія бізнесу і особистого життя;
Мультіканальність. Ефективна взаємодія;
Інноваційні рішення і оптимізація процесів;
Нові ТРЦ. Перспективи для рітейлу;
New Retail. New Marketing;
Концепти. Ребрендинг. Результати трансформацій і нових ідей (пілотів).
Також в рамках виставки, 10 вересня відбудеться IV урочиста церемонія нагородження кращих компаній сфери роздрібної торгівлі, e-commerce і торгової нерухомості України – RAU Awards. Вадим Непосєдов, засновник і президент компанії UTG, входить до складу експертної ради Премії. Кращі компанії будуть нагороджуватися в 28-ми номінаціях, з яких 13 номінацій відносяться до роздрібної торгівлі, 8 – до девеломенту ТРЦ і 7 – до сфери e-commerce. Переможці будуть визначені шляхом голосування учасників галузі, опитування гостей церемонії, а також членами експертної ради.