м. Київ, пл. Спортивна, 1-А

Компанія UTG – номінант RAU Awards 2021

Компанія UTG номінована на премію RAU Awards 2021 як «Краща компанія-консультант в сфері торговельної нерухомості». У номінації оцінюються компанії, що надають консалтингові та брокерські послуги в сфері торговельної нерухомості, і мають досвід роботи з торгово-розважальними центрами, а також національними та міжнародними торговими мережами. Підтримати компанію і проголосувати можна до 21 серпня за посиланням: https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSe-qtyyIk7syzFrRzDQsgB0y0K0YJeDJLXSCFfrGP3Vu2IGVw/formResponse 

Компанія UTG створена в 2001 році. За цей час Українська торгова гільдія зайняла лідируючі позиції в консалтингу, брокериджі і управлінні торговельною нерухомістю України. Фахівцями компанії розроблено понад 1300 концепцій об’єктів нерухомості. За роки роботи за участю компанії відкритий кожен другий ТЦ країни і здано в оренду дві третини комерційних площ в Україні загальною площею 4,7 млн. кв. м. UTG користується високою репутацією серед понад 850 своїх клієнтів.

  • За участю UTG були створені кращі проекти по всій Україні: Ocean Plaza, Lavina Mall, Smart Plaza Polytech, Smart Plaza Obolon в Києві, “Глобал UA” в Житомирі, “МегаМолл” в Вінниці, “Оазис” в Хмельницькому, “Україна” в Маріуполі.
  • Зараз в ексклюзивному брокериджі компанії знаходяться: Planeta Mall (Харків), White Lines (Київ), нова черга Глобал UA (Житомир), Proskyrov Plaza (Хмельницький), Brigantina (Вінниця), Atrium (Ужгород), Brama (Кам’янець-Подільський), Pokrovsky (Ізмаїл).
  • В номінації «Відкриття року в девелопменті» 3 об’єкти з 5 створені за участю UTG: ТРЦ S) Mall (Вінниця), ТРЦ «Мегамолл», 2-а черга (Вінниця), ТРЦ Appolo, 2-а черга (Дніпро) .

Ювілейна V урочиста церемонія RAU Awards 2021 нагородження кращих компаній сфери роздрібної торгівлі, e-commerce і торгової нерухомості України відбудеться 10 вересня 2021. У цьому році кращих з кращих будуть нагороджувати в 32-х номінаціях, з яких 18 відносяться до ритейлу, 8 – до девелопменту ТРЦ, і 6 – до сфери e-commerce. Переможці премії будуть визначені шляхом голосування учасників галузі, опитування гостей церемонії, а також Експертної ради, що сформована Асоціацією рітейлерів України.