м. Київ, пл. Спортивна, 1-А

Компанія UTG формує фуд-хол ТРЦ Planeta Mall

У харківському ТРЦ Planeta Mall буде створений унікальний фуд-хол, на якому буде представлено понад 25 різноманітних кухонь. За сприяння ексклюзивного брокера проекту компанії UTG вже підписані перші орендарі: кафе європейської та азіатської кухні «Barbaris», заклад правильного харчування «Insalata», піцерія «Pizza 1708» і пекарня «Lviv Croissants».

Barbaris – кафе європейської та азіатської кухні, що буде представлено в ТРЦ Planeta Mall в унікальному форматі After Shopping Cafe. Він створений спеціально для любителів шопінгу і чудової кухні. На площі близько 300 м2 поєднується не тільки смачна піца і суші, але і приємна атмосфера і незабутні враження.

Бренд Insalata розширить «меню» фуд-холу ТРЦ Planeta Mall. Заклад з успішним форматом fast-healthy, пропонує здорову їжу зі свіжих продуктів. У меню входять салати, пасти, хумус, Боул, супи, тартілья і авторські десерти.

Lviv Croissants – це успішна національна мережа пекарень в сфері швидкого харчування. Концепцією мережі є продаж свіжоспечених, великих круасанів з різними начинками, виготовлених виключно з натуральних інгредієнтів.

1708 Pizza di Napoli – неаполітанська піца в форматі «one person pizza». Неаполітанська піца готується за авторською рецептурою з хрусткими бортиками і соусами до них.

«При формуванні концепції ТРЦ Planeta Mall ми віддали перевагу трендовому формату фуд-холу, оскільки він пропонує безліч переваг як для гостей ТРЦ, так і для орендарів. Клієнти отримують різноманітність форматів і кухонь на будь-який смак в одному місці. Перевагою для операторів є загальна посадкова зона, що буде виконана в єдиному дизайнерському концепті. Фуд-хол Planeta Mall з унікальним набором операторів громадського харчування стане ще одним якорем тяжіння відвідувачів в ТРЦ “, – коментує директор UTG Євгенія Локтіонова.