м. Київ, пл. Спортивна, 1-А

Хіти на Житомирській: новий київський ТЦ ХІТ MALL – RAU

12 серпня в Києві на проспекті Перемоги, 134/1 відкрився чотирьохповерховий торговельний центр ХІТ MALL, повідомляє RAU. Загальна площа об’єкта склала близько 16 000 кв. м, з яких 9600 кв. м – орендна. Автором концепції ТЦ виступила компанія UTG, девелопер – Альянс-Екопроект. Перебуваючи в лічених метрах від метро Житомирська, ХІТ MALL отримав не лише вхід зі сторони проспекту, але й з переходу метро, що дозволяє потрапити в нього буквально з платформи.

Якірним орендарем торгового центру біля метро “Житомирська” став продуктовий супермаркет Novus площею близько 2450 кв. м. Магазин розпочав роботу об 11 ранку на мінус першому поверсі торгового центру. Відкриття супроводжувало урочисте розрізання стрічки, розважальна програма та спеціальні акції. В новому супермаркеті традиційно представлена кулінарія, кондитерські вироби, готові домашні страви, гриль-продукція та копчення. Саме в Novus одразу з підземного переходу в метро Житомирська можна потрапити.

Разом із запуском ТЦ, на першому поверсі прийняли перших покупців магазини Цитрус (345 кв. м), Золотий Вік (75 кв. м), Укрзолото (42 кв. м), Столична Ювелірна Фабрика (61 кв. м). Відчинили свої двері також рітейлери взуття Intertop та Rieker, оператори сегменту drogerie&beauty EVA та Prostor, а також Люксоптика, Алло, Miniso, Roshen та деякі інші оператори. На другому поверсі, ліворуч від центрального ескалатора, розмістився магазин Фокстрот. В асортименті зроблено акцент на діджитальній групі товарів – смартфонах, планшетах, ноутбуках, аксесуарах, відеотехніці та дрібній побутовій техніці. Поряд із ним – магазин датської мережі JYSK. У ньому можна придбати товари у скандинавському стилі: меблі для саду, лаунж сети, меблі для оселі, текстиль та декор.

Торговий центр розмістився на одній з головних транспортних розв’язок Києва. Загальний середньоденний трафік локації ТЦ ХІТ MALL складатиме близько 140 000 людей, в тому числі населення найближчих будинків (24 000 осіб), пасажиропотік станції метро (36 000 осіб на добу) і трафік по проспекту Перемоги. Біля торгового центру розмістився паркінг на 50 і ще на 148 паркомісць – на даху.