м. Київ, пл. Спортивна, 1-А

Харківський ТРЦ Planeta Mall отримав Акт введення в експлуатацію

Найбільший торгово-розважальний центр Харкова Planeta Mall отримав Акт введення в експлуатацію для 2 черги. Документ свідчить про офіційне закінчення будівництва ТРЦ і готовність об’єкта до найближчого запуску.

Незабаром якірні орендарі зможуть приступити до адаптаційних робіт. Серед них: кінотеатр Wizoria, дитячий розважальний центр Smile Park і продовольчий супермаркет «Сільпо».

“Відкриття ТРЦ Planeta Mall відбудеться вже навесні 2022 року. Нам вдалося сформувати унікальний суперрегіональний об’єкт, який відповідає сучасним трендам, клієнтським запитам і максимально орієнтований на відвідувачів. Planeta Mall запропонує гостям відпочинок, розваги і максимальний асортимент операторів всіх цінових категорій в одному місці», – коментує директор UTG Євгенія Локтіонова.

За її словами, в ТРЦ буде розташовано більше 130 орендарів, які представлять магазини в новітніх концептах.

Загальна площа Planeta Mall складе 110 000 кв. м, з яких орендна – 70 000 кв. м. У Planeta Mall також відкриються універмаг товарів для будинку JYSK, LC Waikiki, Ultra Group (Karl Lagerfeld, Baldinini, Super Dry, Levi’s, Guess), LPP Group (Reserved, Cropp, House, SinSay), BROCARD, New Balance, SPORT CITY і інші міжнародні оператори.

В Planeta Mall буде представлений найбільший асортимент електроніки серед всіх харківських ТРЦ: Comfy (1000 кв. М), Фокстрот (1000 кв. М), Eldorado (840 кв. М). Також на території буде створено фуд-хол з 25-ю різноманітними кухнями. Поруч з об’єктом розташований паркінг на 1000 машиномісць.