м. Київ, пл. Спортивна, 1-А

Ювілейний та найбільший – магазин Kid`s Republic у ТРЦ Ocean Plaza

Рітейлер дитячих товарів Kid’s Republic відкрив свій ювілейний та найбільший магазин у ТРЦ Ocean Plaza. На площі в 175 м2 представлений максимальний асортимент іграшок для розвитку, а також товарів для догляду за дітьми. Новий магазин став ювілейним 10-м представництвом мережі в Україні. Святкове відкриття відбулося 20 листопада 2021 року.

Компанія Kid’s Republic була створена групою батьків, які вирішили створити світ, де не буде місця страхам, рутини, відкритих питань — наприклад, куди бігти за тиждень до пологів і купувати коляску, люльку, купу повзунків, брязкальця та п’ять видів пляшечок для годування.

Kid’s Republic – це гарантоване просте вирішення проблем у догляді за дитиною, легке батьківство та щасливе дитинство. Компанія пропонує тільки найінноваційніші, оригінальні, корисні та красиві товари. У Kid’s Republic немає випадкових товарних позицій — кожен товар підібраний таким чином, щоб вони допомагали молодим батькам не випадати з повноцінного активного життя, подорожувати, зустрічатися з друзями, проводити час один з одним.

У ТРЦ Ocean Plaza буде представлено максимальний асортимент брендів. Kid’s Republic пропонує товари для догляду за дітьми, годування, школи, великий вибір іграшок для розвитку, розваг чи навчання. Крім того, в магазині доступні коляски та автокрісла, меблі для дитячої кімнати, одяг для повсякденного носіння, свят та карнавальні костюми. Асортимент підібраний так, щоб знайти ідеальний товар, який подобатиметься малюкові та його батькам: дизайн, форма, відчуття дотику матеріалу до шкіри.

Магазин Kid’s Republic відкритий у новітньому концепті зі світлим дизайном, зручною експозицією товарів та зонуванням. Окремий акцент у компанії приділяють обслуговуванню – співробітники магазину детально проконсультують кожного клієнта та допоможуть з вибором необхідних товарів залежно від віку дитини, бюджету та нагоди.