м. Київ, пл. Спортивна, 1-А

Юрист компанії UTG увійшов до профільного комітету Malls Club

Спеціалістів компанії UTG, як провідних експертів на ринку нерухомості України, завжди запрошують до участі у роботі багатьох профільних установ країни. Цього разу керівник юридичного департаменту компанії Дмитро Уманець увійшов до окремого юридичного комітету, в якому беруть участь виключно юристи ТРЦ, що є членами клубу Malls Club.
Malls Club як професійна спільнота, об’єднує топ-менеджерів торговельних центрів для обміну досвідом.  Тому зараз Клуб створює юридичний комітет у рамках роботи якого буде проводитись спілкування та обмін досвідом між юристами українських ТРЦ, та узгодження консолідованої юридичної позиції в спільних питаннях для галузі, де комунікатором з державними органами буде виступати Malls Club. За словами організаторів, створення такого Комітету дозволить оперативно реагувати на виклики сьогодення.

Перша онлайн зустріч юристів планується на початку листопада, де будуть обговорюватись рішення щодо розірвання нотаріально-посвідчених договорів та підписання додаткових угод до нотаріальних договорів  тоді, коли нотаріус, що його посвідчував, не є досяжним.