м. Київ, пл. Спортивна, 1-А

Якірним орендарем ТРЦ Atrium став «Сільпо»

Уже в наступному році портфель торгових центрів Ужгорода поповниться новим проєктом ТРЦ Atrium. Одним з якірних орендарів став супермаркет «Сільпо» площею 1320 кв.м. Договір оренди був підписаний ексклюзивним агентом – компанією UTG.
Супермаркет «Сільпо» розташується на нульовому поверсі нового п’ятиповерхового торгового центру і стане 4 в Ужгороді. Згідно з аналізом експертів компанії UTG, ТРЦ Atrium матиме географічно вигідне розташування поблизу головної площі і пересадочного вузла з високорозвиненою системою руху громадського транспорту. У безпосередній близькості з об’єктом розташовані три обладнані зупинки, за якими здійснюється рух 18 маршрутів. Таке розташування дає суттєву перевагу ТРЦ і дозволяє згенерувати стабільно високий трафік покупців.
Директор UTG Євгенія Локтіонова коментує: «Загальний пасажиропотік поблизу торгового центру складає більше 22 000 чоловік щодня. З огляду на трафік і портрет потенційних відвідувачів, ТРЦ Atrium є перспективним об’єктом для розвитку продуктового ритейлу. І відкриття супермаркету провідної продуктової мережі «Сільпо» задовольнить попит жителів Ужгорода». Також, за її словами, в ТРЦ Atrium розмістяться такі орендарі як: кінотеатр, міжнародні універмаги одягу і взуття, ресторани.
Atrium має загальну площу близько 8 000 м2, з яких 6 000 м2 – орендних. Сам ТРЦ розташований на пл. Поштова, 4-А. Такий набір орендарів дозволить новому ТРЦ швидко завоювати популярність і лояльність жителів Ужгорода.