м. Київ, пл. Спортивна, 1-А

Флагманcький магазин «Антошка» відкриється в ТРЦ Ocean Plaza

Уже в листопаді поточного року в ТРЦ Ocean Plaza планується урочисте відкриття нового магазину «Антошка» в унікальному форматі. Договір підписаний за сприянням компанії UTG. Просторий магазин площею майже 1200 м2 стане одним з флагманів мережі і запропонує всі ключові товарні категорії. Про особливості нового формату і подальші плани розвитку компанії, розповів директор з операцій і розвитку мережі «Антошка» Іван Чівкін.

Яким за рахунком в мережі стане новий магазин і чому для його відкриття був обраний ТРЦ Ocean Plazа?
Флагман «Антошка» стане 42 магазином мережі і 15 в Київському регіоні. З огляду на те, що він буде свого роду «візитною карткою» компанії, вибір розміщення в кращому ТРЦ України – Ocean Plaza був передбачуваний. Адже цей торговий центр займає лідируючі позиції по трафіку в країні і ми, як лідери ринку, давно хотіли бути представлені в ньому.

Розкажіть про основні особливості нового формату.
Перш за все, формат магазину передбачає максимальну залученість найголовніших клієнтів магазину «Антошка» – дітей. Дитині буде цікаво перебувати в магазині, захопленим грою. Для маленьких відвідувачів зроблені відкриті зони викладки товару, невисокі стелажі з іграшками, демонстраційні столики для вивчення сучасних іграшок. А регулярні майстер-класи, без сумнівів, додатково захоплять дітей і зроблять їх повноправними клієнтами, активно берущими участь в процесі покупок.
Якщо ж говорити загалом, основною особливістю нового магазину стане якісно пророблений асортимент товару у всіх категоріях з урахуванням потреб і переваг наших клієнтів. Крім цього, тут буде використаний новий формат обладнання, організовані додаткові зони тестування, школа майбутніх мам і багато іншого.

Внутрішній дизайн також створений відповідно до зонування магазину?
Флагманський «Антошка» повністю оформлений в стилі Люмерів. Герої Люмери – живі частинки світла, різнокольорові фантастичні персонажі, стали персоналізацією бренду, відображенням його відносин з клієнтами і дуже полюбилися великим і маленьким відвідувачам. Люмери з’являються там, де звучить дитячий сміх, панує радість і веселощі. І цей єдиний стиль присутній в зовнішньому оформленні вітрин, у внутрішньому зонуванні, навігації, в формі продавців та рекламних матеріалах.
Саме простір магазину зоновано відповідно до 3 ключових категорій товарів: харчування та догляд за дитиною (Baby care), іграшки (Fun), та одяг і взуття (Fashion). В рамках категорії fashion є відомі бренди, ексклюзивно представлені в мережі: італійський одяг Blukids і турецький Silversun, іспанське взуття Pablosky і інші, улюблені дітьми та їх батьками, торгові марки. І, звичайно ж, світ іграшок – це наша окрема гордість. У «Антошка» можна знайти найостанніші новинки з усього світу від найвідоміших брендів. Від одних назв у дітей захоплює дух – Barbi, Lego, LOL, HotWheels, Nerf, гіроборди, самокати, величезна колекція настільних розвиваючих ігор і колосальний вибір іграшок для самих маленьких.

Як ваша компанія пережила карантин? Чи відзначаєте ви відновлення трафіку в своїх магазинах?
У період жорстких обмежень навесні цього року у нас працювали 30 магазинів з 41. Після відкриття, з червня, ми спостерігали зниження трафіку по мережі на рівні 50% в порівнянні з минулим роком. Однак за результатами серпня ми бачимо, що ситуація стає краще (мінус 20-30% до минулого року через мережу LFL). Але вже є 5 магазинів з позитивною динамікою. Хочеться вірити, що цей тренд збережеться найближчим часом, і ми зможемо вийти на трафік минулого року.

Чи відзначаєте ви зміну споживчих переваг?
Так, однозначно є певні зміни в перевагах клієнтів. Ми відчуваємо по своїх магазинах: зараз клієнти значно рідше стали відвідувати ТЦ і робити спонтанні покупки. У більшості випадків візити в магазин зараз цілеспрямовані, відразу за покупкою. У той же час є і позитивна тенденція – зростає кількість позицій в чеку (купують трохи більше, але відвідують менше).

Які плани розвитку мережі на найближчу перспективу?
Зараз ми розглядаємо декілька об’єктів для відкриття нових магазинів. Але їх реалізація, швидше за все, буде лише в 2021 році. Зараз багато уваги приділяємо нашому новому формату, і починаємо активно готуватися до високого сезону. Наприклад, готуємося до яскравого запуску в ТРЦ Ocean Plaza. Упевнений, що веселе відкриття, з аніматорами, іграми, розіграшами, квестом і радісними сюрпризами, стане першим з низки свят під назвою «Антошка» в ТРЦ Ocean Plaza.
unnamed1.jpg
Довідка:
Мережа магазинів «Антошка» входить до складу RedHead Family Corporation і налічує 42 (включаючи Ocean Plaza) магазинa в 17 найбільших містах України. Перший магазин «Антошка» був відкритий в місті Одеса в 1997 році. До складу мережі входить також магазин іграшок «Казка Нова» в Києві. Унікальність формату мережі «Антошка» для України – наявність 3 ключових категорій товарів: харчування та догляд за дитиною (Baby care), іграшки (Fun), і одягу і взуття (Fashion). Додаткові послуги, що надаються в Антошка – безкоштовна Школа майбутніх мам, де педіатри відповідають на питання молодих батьків, дитячі перукарні, в яких стрижуть найменших. І, зрозуміло, інтернет- магазин antoshka.ua.