м. Київ, пл. Спортивна, 1-А

Дитячий магазин «Антошка» з’явиться у харківському ТРЦ Planeta Mall

В ТРЦ Planeta Mall у Харкові відкриється дитячий магазин «Антошка». Він буде розміщений на площі 900 кв. м та стане центральним у дитячому секторі ТРЦ. Договір оренди був підписаний за сприяння ексклюзивного брокера Planeta Mall — компанії UTG.

Засновники мережі «Антошка» хотіли допомогти батькам у вихованні майбутнього покоління. Тому створили магазин, у якому є все для розвитку дітей різного віку. А за 25 років роботи стали лідерами ринку дитячих товарів.

Відвідувачі Planeta Mall знайдуть в магазині максимально повний асортимент іграшок, розвиваючих ігор, товарів для малюків та їхніх мам. Магазин співпрацює лише з перевіреними постачальниками та виробниками, що гарантує якість продукції. Команда «Антошка» застосовує в роботі ігрові механіки, залучає клієнтів до комунікації в межах простору, щоб і дітям, і батькам було цікаво в «Антошка».

Довідка:

Загальна площа Planeta Mall складе 110 000 кв. м, з яких орендна 70 000 кв. м. Розташування ТРЦ поруч з гіпермаркетами Metro і «Епіцентр» сприяє створенню потужного торгового кластера, який стане запорукою високої відвідуваності об’єкта.

В Planeta Mall розміститься більше 120 магазинів, 15 ресторанів і якірні орендарі: продуктовий супермаркет «Сільпо» на 4000 кв. м, універмаг товарів для будинку JYSK на 1400 кв. м, дитячий розважальний центр Smile Park на 3000 кв. м, семизальний кінотеатр Wizoria, більше 10 міжнародних універмагів одягу і взуття. Поруч з об’єктом буде розташована парковка на 1000 машиномісць.