м. Київ, пл. Спортивна, 1-А

COMFY відкриє унікальний флагманський магазин у ТРЦ Ocean Plaza

Ритейлер побутової техніки та електроніки COMFY відкриє унікальний флагманський магазин у ТРЦ Ocean Plaza. На площі 540 м2 бренд представить преміальний асортимент товарів. Це перший магазин мережі такого формату. Відкриття заплановане на середину листопада 2021 року. Договір оренди підписаний за сприяння компанії UTG.

COMFY – перший омніканальний ритейлер побутової техніки та електроніки в Україні, один з лідерів з ефективності у галузі. На сьогоднішній день мережа налічує понад 80 сучасних магазинів.

Інноваційність формату нового магазину у ТРЦ Ocean Plaza полягає в унікальній для мережі комбінації невеликої площі та преміального асортименту. «У магазині будуть представлені лише трендові позиції усіх товарних категорій. При цьому асортиментна матриця сформована таким чином, що, незважаючи на обмежену площу магазину, покупці не відчують обмеженість асортименту відносно інших флагманських точок», – коментують у компанії.

Унікальне використання невеликої площі вимагало напрацювання нових рішень щодо зонування та ергономіки торгового простору. Ці рішення будуть природні та зручні, але практично невідчутні для клієнтів. Завдяки нестандартному проектуванню торгового залу у магазині будуть представлені топові бренд-зони. Новий формат буде релевантним як для швидкої покупки, так і для вдумливого вибору, повноцінної консультації та тестування товару.

На честь відкриття нового магазину COMFY заплановані знижки до 50% на різні категорії товарів відомих брендів, до 2 000 000 гривень кешбеку на всі покупки та свято для гостей торгового центру з яскравою фотозоною та стікерпаками для усіх відвідувачів.

Крім того, у рамках рекламної кампанії «Лініві дупці», присвяченої розширенню мережі магазинів у Києві та інших регіонах, COMFY готує унікальну «ліниву» активність.