м. Київ, пл. Спортивна, 1-А

Чим міжпланетним буде дивувати Planeta Mall

У Харкові триває будівництво найбільшого ТРЦ Planeta Mall. Новий торгово-розважальний центр буде дивувати відвідувачів суперсучасними інженерними технологіями і передовими конструкційними рішеннями.

Дизайн торгово-розважального центру Planeta Mall є в своєму роді унікальним, а також на 100% відповідає назві і місії компанії. Приймаючи рішення дизайнерського оформлення об’єкта, компанія керувалася такими принципами – масштабність, сучасність і комфортність.

Фасадна частина і загальні зони Planeta Mall будуть оформлені в стилі космічно-планетарного простору. Сукупність високих стель, широких галерей, великих атріумів, а також округлих форм, синьо-фіолетових кольорів, затемнених стель, яскравого освітлення – передають почуття невагомості і всеосяжного простору.

Крім цього, буде встановлено цілий комплекс інноваційних технологій. Одним з найяскравіших рішень стануть медіа колони. На 35 колонах будуть розміщені екрани. Вони виконують як естетичну, так і функціональну роль: стануть яскравим доповненням космічного інтер’єру, а також транслюватимуть рекламну та новинну інформацію. Крім того, на фасаді будівлі буде розміщений найбільший медіа екран в Харкові. А унікальною новинкою стане інтерактивна підлога, що доповнить атмосферу невагомості.

Відкриття ТРЦ планується на вересень 2021 року і вже тоді мешканці Харкова зможуть оцінити міжпланетний дизайн Planeta Mall.