м. Київ, пл. Спортивна, 1-А

Чорна п’ятниця в ТРЦ Ocean Plaza: продається все, окрім друзів!

Щороку в останню п’ятницю листопада, яка цьогоріч припала на 27 листопада, у магазинах та торгівельних мережах всього світу відбувається наймасштабніший розпродаж року — ЧОРНА П’ЯТНИЦЯ! Не залишаться осторонь і орендарі, чиї магазини розташовані у ТРЦ Ocean Plaza, які планують встановити знижки до -80% на свої товари! Обіцяють яскравий шопінг в улюбленому ТРЦ у компанії найкращих друзів!
Основною темою цьогорічної Чорної п’ятниці в Ocean Plaza стануть друзі, а серед особливостей варто відзначити діджиталізацію та необмеженість шопінгу.
Новинкою 2020 року стане спеціальний чат-бот в Telegram, який підкаже відвідувачам, де знаходиться улюблений магазин, та розкаже, як «вполювати» найбільші знижки. Нововведення підтримує світовий тренд на діджиталізацію ТРЦ та допомагає відвідувачам зробити покупки більш цільовими з максимальною вигодою.
Крім того, для друзів ТРЦ в Чорну п’ятницю шопінг стає необмежений! Адже тепер клієнти мають змогу залишити придбані речі у спеціальному шопінг-сейфі. Така можливість дозволить зручно зробити необмежену кількість покупок.
ТРЦ Ocean Plaza запрошує на найкращий шопінг для покупок, веселощів, виграшів, спілкування та нагадує, що продається все, окрім друзів!

Довідка UTG: Традиція розпродажу в цей день встановилася в Америці ще в XIX столітті. В Україні магазини пропонують знижки до 80%. Головною перевагою, порівняно з новорічним розпродажем, експерти виділяють дію знижок на весь асортимент товару та наявність повного вибору розмірів.