м. Київ, пл. Спортивна, 1-А

Чорна п’ятниця у ТРЦ Ocean Plaza – акцент на комфортний шопінг

Щорічно в останню п’ятницю листопада, яка цього року випадає на 26 листопада, в магазинах і торгових мережах усього світу відбувається наймасштабніший розпродаж року — чорна п’ятниця. У цьому році, в умовах червоної зони ТРЦ Ocean Plaza проводить розпродаж протягом 3-х днів, робить акцент на знижки від магазинів, створення комфортної атмосфери для шопінгу та подарунки для відвідувачів.

3 26 по 28 листопада у магазинах ТРЦ діятимуть знижки до 80%. Також Ocean Plaza підготували для відвідувачів безліч сюрпризів. Концепція заходу: Чорна п’ятниця – це період, коли для всіх любителів шопінгу відкриваються двері у світ грандіозних знижок та безмежного шопінгу.

При покупці від 1000 грн відвідувачі зможуть зареєструвати свій чек на стійці біля спеціальної тематичної інсталяції. Кожен учасник отримує спеціальний ключ та, можливо, саме цей ключ відкриє одну з комірок із подарунками та можливість виграти головний приз IPhone 13 pro 256 GB.

Крім того, в Ocean Plaza діятиме спеціальний шопінг-сервіс. Купуючи на суму від 500 грн, гості отримують промокод на безкоштовну поїздку в таксі.

В рамках благодійної ініціативи відвідувачі ТРЦ можуть принести свої старі, непотрібні  речі і отримати брендований екошопер від Ocean Plaza.