м. Київ, пл. Спортивна, 1-А

Ботанічний сад в ресторані – нова концепція «Рукола»

21 липня в ТРЦ Ocean Plaza відкрився перший в своєму роді ресторан, що поєднує в собі гастрономічні насолоди з унікальною природною атмосферою. Оновлений ресторан «Рукола», площею 230 м2, розрахований на 138 гостей, розташован на 0 поверсі комплексу і вигідно відрізняється наявністю фасадної частини яка переходить в літню терасу.

r3.jpg

Концепція всіх закладів мережі Tarantino Family, в тому числі 8 ресторанів «Рукола», базується на принципах створення затишних місць зустрічей для друзів. Однак «Рукола» в Ocean Plaza після реконцепції стала не тільки закладом, де смачно готують, але також острівцем відпочинку та релаксу. «В кінці липня ми відкрилися в оновленому, індивідуальному інтер’єрі, який не зустрінеш в інших ресторанах мережі, а саме – всередині ресторану створений своєрідний ботанічний сад. Унікальний інтер’єр з живих рослин, авторське меню в італійських традиціях, сири і равіолі власного приготування, наявність сніданків і страв для дітей – все це робить ресторан ідеальним місцем як для ділових зустрічей, так і відпочинку з друзями або родиною», – розповідає Юлія Байбуза, директор ресторану «Рукола».

r4.jpg

Крім цього, за словами керівника, літній майданчик дарує перевагу затишного відпочинку на свіжому повітрі в вишуканому інтер’єрі за демократичних цінами. Тут можна розслабитися після прогулянки по місту або шопінгу і підкріпитися.