м. Київ, пл. Спортивна, 1-А

ANDRE TAN – в руслі змін

ANDRE TAN – однойменний бренд одного з найуспішніших дизайнерів України. 10 років тому в Києві з’явився перший магазин ANDRE TAN, після чого мережа активно розвивалася. Бутік цього бренду вже багато років успішно працює і в ТРЦ Ocean Plaza. Зараз на тлі значних змін у всьому світі і ситуації в ритейлі, магазин відомого дизайнера провів реконцепцію. Про внесені зміни, а також про те, як бренд пережив карантин і про плани на майбутнє, розповіла операційний директор компанії Лілія Єрофєєва.

Чому була виконана реконцепция?

Рішення про внесення змін в магазині було прийнято, оскільки попередній формат морально застарів. Ті, заради кого ми працюємо, – наші жінки – змінюються, і ми змінюємося разом з ними: стали більш енергійними, динамічними, готовими до змін. Тому інтер’єр зроблений візуально більш еклектичними та практичними.

У чому полягають основні зміни?

На жаль, розширити площу торгового залу нам не вдалося. Проте настав момент, коли ми вже не справлялися з потоком покупців, адже магазин маленький, площею близько 50 м2, але дуже популярний так як знаходиться в кращому торговому центрі України. Тому вкрай важливо було збільшити кількість примірочних, що ми і зробили, тепер в бутику їх не дві, а чотири. Крім цього при реконструкції ми зберегли підсобне приміщення і збільшили ємність торгового залу. Це стало можливо завдяки новій концепції обладнання. Ми розмістили його на двох рівнях, плюс додали острівне обладнання.

Магазин 1.jpg

Сам дизайн виконаний в цікавому, на наш погляд, форматі – мінімальне декорування, строгі, чіткі лінії, чорний монохром і мармур. Розкіш і краса, легкість і невимушеність – основна ідея, яка лягла в оновлений дизайн магазина. Де органічно поєднується французька елегантність, лондонська витриманість і каррарский мармур. Високоякісна плитка, якою викладено підлогу, імітує дорогий каррарский мармур, що надає торговому простору вишукану і неповторну обстановку. А чорні матові деталі конструкції рейлов і непрозоре скло полиць, з ледь помітним геометричним візерунком, стали суворим, але ефектним компонентом загального дизайну. Симбіоз світлих відтінків стін і підлоги, яскравий білий світ в інтер’єрі – все це візуально розширює простір, надаючи відчуття легкості і краси, а чорна геометрія ліній меблів підкреслюють сучасний дизайн. Просто і мінімалістично, відповідно до часу.
Родзинкою нового концепту стало висвітлення. Точкові світильники дають правильне, потужне і презентабельне світло, яке робить товар візуально дорожче і красивіше. LED-підсвітка пристінного обладнання підкреслює унікальність і неповторність кожної деталі, представленої колекції. Навіть касова зона прикрашена логотипом з підсвічуванням, який неодмінно привертає увагу ще на вході в магазин.

Магазин 2.jpg

Як ви оцінюєте переваги розміщення магазину ANDRE TAN в ТРЦ в порівнянні з окремо розташованими точками?

Магазин знаходиться в центрі міста в кращому торговому центрі України – Ocean Plaza, крім цього він розташований поруч з якірними орендарями. Звичайно, для нас це – важлива перевага.

Як бренд пережив кризу? Які зміни в роботі проведені для виходу на докарантинні показники?

Безумовно, ми відчули негативні наслідки карантину. Тому вчасно акумулювали сили, щоб утриматися і вийти з карантину з мінімальним збитком. Нам довелося закрити 7 магазинів, а після відкриття потік покупців в перші тижні знизився на 63% в порівнянні з аналогічним періодом минулого року. Зараз тенденція покращилася, і ми спостерігаємо зниження тільки на 38%.
Для виходу на докарантінние показники ми запустили нову акцію «Обнови свій гардероб», пропонуючи сукні за 988 грн. Тим самим дається можливість жінкам заощадити, купивши більш якісний одяг за ціну до 1000 грн. Крім цього пропонуємо знижки на дитячій колекції. Але ми звертаємося до споживача не тільки через ціну, а й через сервіс, в тому числі забезпечуючи турботу їх безпеки. Для цього обробляємо торгові зали озоном, а весь одяг приходить в індивідуальній упаковці. Наші продавці працюють в масках, в торгових залах та примірочних є дезінфікуючі засоби, щоб людина могла в будь-який момент обробити руки і відчувати себе комфортно.

Магазин 3.jpg

Які ваші прогнози розвитку ринку брендового одягу в Україні і плани розвитку мережі до кінця поточного року?
Що стосується найближчого майбутнього, ми входимо в період розпродажів. Також розробили нову зимову колекцію, яка з’явиться на початку серпня. У сезоні осінь – зима завчасно знизили ціну на 30% до минулого року. Я вважаю, що в період кризи необхідно девальвувати за ціною і робити найкращий маркетинг. Це – дві складові, які витягують з кризи будь-який бізнес. Зараз – не час великих заробітків. Зараз час утримання своїх позицій на ринку. Ми можемо пошити плаття дуже дорого, але хто його купить? Краще одягнути красиво 10 жінок, ніж одну.
У листопаді кожного року ми складаємо маркетингові та PR-стратегії на кожен рік. Але, як ви розумієте, все, що ми напланували на 2020 рік, тепер неактуально. Тому зараз доводиться в ручному режимі управляти бізнесом: кожні три дні аналізувати – що і як продалося, в яких кольорах і яких розмірах. Зараз складно прогнозувати щось до кінця року, але ми не падаємо духом.