м. Київ, пл. Спортивна, 1-А

Магазин Ecko Unltd в унікальному для України концепті відкрився в ТРЦ Ocean Plaza

Американський бренд Ecko Unltd відкрив монобрендовий магазин в ТРЦ Ocean Plaza. Дизайн виконаний в унікальному для України концепті, який передає на 100% стилістику бренду. Магазин площею 157 м2 представлений на першому поверсі ТРЦ. Офіційне відкриття відбулося 2 жовтня.

Ecko Unltd – американський бренд вуличної одягу, названий за прізвищем свого засновника Марка Еко. Спочатку торгова марка була пов’язана з хіп-хопом і скейтбордінгом, але на початку 2000-х Ecko Unltd перейшла в міський мейнстрім. Покупцями бренду є стильні молоді люди, які цікавляться графіті, музикою, спортом і модою.

Відмінна риса продукції – стилістика, заснована на графіті. Eckō Unltd має більше 400 доступних малюнків, які використовуються у всіх категоріях товарів.

Бренд представлений в більш ніж 6000 точок продажів по всьому світу. В Україні магазини компанії є в двох містах – Київ і Харків.

Магазин в Ocean Plaza представить два американських бренди Ecko Unltd і Ucla. Асортимент бренду складається з спортивних костюмів, світшотів, футболок, сорочок, трикотажу, брюк чінос, джинс, верхнього одягу для чоловіків і жінок, а також аксесуарною групою.