м. Київ, пл. Спортивна, 1-А

Експерт UTG – лектор курсу «Девелопмент нерухомості»

 Вчора, 16 березня поточного року, керівник Департаменту стратегічного консалтингу компанії UTG Костянтин Олійник виступив з лекцією у рамках курсу “Девелопмент нерухомості” від СР School. Експерт взяв участь у першому модулі 7 курса, присвяченому містобудуванню, земельним відносинам, аналізу ринку нерухомості та девелоперській діяльністі. Тема лекції: «Аналізу ринку нерухомості».

Під час свого виступу експерт розглянув основні критерії нерухомості як об‘єкта девелопменту. Він розповів про основні поняття, суб‘єкти та структуру ринку нерухомості, класифікацію об‘єктів нерухомості. Окрім цього Костянтин Олійник на практичних прикладах показав особливості функціонування ринку нерухомості та його циклічність. У ході лекції слухачі також узнали про: мету та методологію аналізу ринку нерухомості, фактори попиту та пропозиції, що діють на ринку нерухомості, та як визначити ємкість і основні тенденції розвитку українського ринку нерухомості.
Сьомий курс “Девелопмент нерухомості” від СР Shool проходить у Київі з березня по липень 2023 року. Загалом програма триватиме 5 місяців та включатиме в себе п’ять  теоретично-практичних модулів тривалістю 3 чи 4 дні на місяць. За цей час слухачі курсу ознайомляться із теоретичними та практичними аспектами девелоперського процесу, відвідають київські об’єкти нерухомості в межах протерті-турів та розроблять власний
девелоперський проекту.