м. Київ, пл. Спортивна, 1-А

Ательє «Умілий ткач» в Ocean Plaza

Ocean Plaza радує гостей не тільки магазинами стильного одягу, але і відкриттям Ательє для якісного його обслуговування. «Умілий ткач» – це ательє з фахівцями високого рівня, які застосовують свій багаторічний досвід в симбіозі з використанням трендових технологій. Договір оренди підписаний за сприяння компанії UTG.
Ательє площею 57 кв. м. відкривається на мінус 1 поверсі Ocean Plaza в прикасовій зоні «Ашану». «Умілий ткач» надає клієнтам такі послуги: редизайн, реконструкція та індивідуальне пошиття одягу, комп’ютерна вишивка, реставрація та ремонт сумок, валіз, взуття, парасольок, ремонт шкіргалантереї, шкіряних та хутряних виробів, заміна і підбір швейної фурнітури, перешив одягу, а також надає виїзне обслуговування. Компанія знаходиться на ринку більше 10 років і це вже 5 ательє в Києві.
«Умілий ткач» готовий прийняти замовлення будь-якої складності: від тонких і делікатних тканин до шуб і дублянок. Трикотаж, текстиль, хутра та шкіра – з усім впораються фахівці ательє. Також вони обіцяють підкреслити індивідуальність за допомогою особливих кроїв виробів.