м. Київ, пл. Спортивна, 1-А

Вінницький ТЦ S)Mall відкриється в травні 2021 року

В м. Вінниця завершуються роботи по реконструкції ТЦ S)Mall. Уже в травні 2021 року новий торговий центр районного формату відкриє свої двері для відвідувачів. Розробником реконцепції і ексклюзивним брокером об’єкта є компанія UTG.

«В ТЦ S)Mall ми об’єднали найбільш затребуваних жителями міста Вінниця операторів», – розповіла керівник проекту компанії UTG Анна Клименко. Для відвідувачів будуть працювати продуктовий супермаркет «Сільпо», площею 2500 кв.м., супермаркет косметики і парфумерії Eva, магазин товарів для домашніх тварин ZooУголок, ювелірний бренд «Укрзолото» і «Аптека Доброго дня». Також в новому ТРЦ будуть представлені магазини товарів для дітей, одягу і взуття, електроніки, шкіргалантереї та товарів імпульсного попиту.

Розташування в густонаселеному житловому масиві і розвинена система громадського транспорту, дозволить охопити понад 35% населення міста. «Завдяки проведеним роботам з реконструкції та оптимізації складу орендарів, ТЦ S)Mall стане одним з кращих комплексів районного формату», – підкреслила Анна Клименко.

Довідка:
В ході реконструкції колишнього ТЦ «Дастор», розташованого за адресою проспект Юності, 18, загальна площа оновленого ТЦ S)Mall складе 15 000 м2, з яких 9 500 – торговельні приміщення і 2 000 м2 відведено під офіси.