м. Київ, пл. Спортивна, 1-А

UTG – компанія року на ринку нерухомості

Компанія UTG стала переможцем VIII Всеукраїнської будівельної премії IBUILD 2020 у номінації «Компанія року на ринку нерухомості», яку проводить Конфедерація будівельників України. Своє професійне лідерство компанія підтвердила завдяки результатам роботи за 2020 рік, інноваційним підходам і майстерності кращих брокерів, архітекторів і консультантів, що створюють унікальні об’єкти на нашому ринку.

Як зазначають в UTG, галузеві премії дають змогу оцінити діяльність компаній за рік, визначити найбільші інноваційні здобутки та стимулювати подальший розвиток українського ринку.

Вадим Непоседов, засновник і президент компанії UTG, коментує перемогу: «Цього року ми вперше випробували на собі суворі будні пандемії та локдауну; ці нові слова увірвалися в наш лексикон. І в такий важкий рік випробувань кожна професійна група показувала максимум своїх можливостей. Ми дуже раді, що саме наша згуртованість із ринком, наш досвід у подоланні форс-мажорних ситуацій був гідно оцінений Конфедерацією будівельників України, а компанія UTG була нагороджена премією IBUILD».

IBUILD – це ключовий галузевий захід із визначення кращих фахівців, проєктів, об’єктів і підприємств будівельної сфери. Ця щорічна премія не має аналогів і проводиться з метою залучення уваги до досягнень компаній і діячів ринку, їх внеску в розвиток будівельної галузі України.

Источник: Commercial Property