м. Київ, пл. Спортивна, 1-А

У ТРЦ Planeta Mall триває активне формування пулу орендарів

Компанія UTG, будучи розробників концепції та ексклюзивним брокером ТРЦ Planeta Mall, продовжує роботи зі створення унікального пулу орендарів об’єкта. В рамках завершення формування розважальної зони супер-регіонального торгового центру брокерами компанії підписан договір з мережею сімейних розважальних комплексів Smile Park. Новий орендар розміститься на третьому поверсі другої черги комплексу на площі близько 3 000 м2.
Харківський ТРЦ Planeta Mall загальною площею 110 000 м2 стане найбільшим об’єктом торгової нерухомості Харкова і всього регіону в цілому. Тому особливу увагу в об’єкті приділяється формуванню розважальної зони, де крім сімейного розважального комплексу Smile Park буде розміщений кінотеатр та велика ресторанна зона. За словами Ольги Іванченкова, керівника мережі Smile Park, новий ТРЦ дуже перспективний і багатообіцяючий проект. «Ми не могли залишити без уваги його масштаби, дизайн і інфраструктуру. Також важливими чинниками у визначенні локації для майбутнього проекту Smile Park було розташування торгового центру, підбір якірних орендарів і параметри приміщення для оренди. За всіма цими критеріями Planeta Mall має масу переваг перед іншими ТРЦ Харкова», – підкреслила вона.

2.jpg

Довідка:

СРК Smile Park – місце, де можна провести активне та цікаве дозвілля всією родиною. Для цього на його території є все необхідне: атракціони для дітей різного віку та дорослих, затишний сімейний ресторан, event-програма кожен день, безліч послуг для комфорту гостей. При цьому формат закладу базується на безлімітній оплаті на всі розваги. На сьогоднішній день, розважальні комплекси Smile Рark вже успішно працюють у 4 містах України: Запоріжжі, Полтаві, Маріуполі та Бердянську. Однак мережа має намір продовжувати відкриття нових об’єктів, і до кінця цього року заплановано запуск ще двох проектів. У той же час, основні етапи розвитку сімейних розважальних комплексів Smile Рark заплановані на 2021-2025 роки.