м. Київ, пл. Спортивна, 1-А

ТРЦ Planeta Mall привітав своїх орендарів і відвідувачів з Новорічними святами

Найбільший торгово-розважальний центр Харкова і східної України Planeta Mall підготував спеціальний відео ролик, щоб привітати своїх партнерів і відвідувачів з Новорічними святами. Незважаючи на те, що ТРЦ ще знаходиться на стадії будівельно-ремонтних робіт, керуюча компанія вже нагадує про себе, а також анонсує своє відкриття в 2021 році. Відео матеріал демонструє активний хід робіт і готовність об’єкта до майбутнього відкриття.
Зустріч Нового року – це знакова подія для комерційних компаній і для кожного учасника ринку роздрібної торгівлі. У той час як кінцевий покупець планує своє новорічне дозвілля, компанії займаються плануванням бізнес процесів, річними маркетинговими стратегіями і термінами будівельних робіт. Щоб не забувати про позитивні емоції, які дарує це свято, ТРЦ Planeta Mall прийняв рішення підготувати вельми незвичайне привітання. На території об’єкта була створена перша в Україні незвичайна конструкція новорічної ялинки. Три автовишки були декоровані новорічними гірляндами і розташовані на майданчику таким чином, що сформували яскраву конструкцію конусної форми, що нагадує головний святковий символ.


ТРЦ Planeta Mall знаходиться за адресою м.Харків, вул. Кільцевій Шлях, 4а. Раніше об’єкт мав назву «Магелан», але після зміни власника був перейменований і були розпочаті роботи по глобальній зміні формату і розвитку проєкту – ребрендинг, будівництво другої черги, реновація першої черги. На сьогоднішній день це найбільший ТРЦ східної України (GBA – 110,000кв.м. GLA 70,000кв.м.). Брокером об’єкта є компанія UTG. Дизайн концепція була розроблена компанією AVG.