м. Київ, пл. Спортивна, 1-А

ТРЦ «Мегамолл» відкриє ДРЦ та посилить свої конкурентні переваги

Ще з давніх-давен люди помітили, що часи змін приносять нові можливості, якими можуть скористатися мудрі правителі або бізнесмени. Саме так чинять у ТРЦ «Мегамолл», використовуючи карантин для підготовки майданчика під розміщення оператора дитячого розважального центру. Тим самим жителі і гості Вінниці зможуть відвідати новий ДРЦ площею близько 3 000 м2, який відкриє свої двері на третьому поверсі комплексу.
Після ізоляції всі українці, особливо діти, потребуватимуть проведення часу в компанії своїх друзів або однолітків. Тому, на думку експертів компанії UTG, наявність розважальних та дитячих центрів стане одним з основних умов підвищення конкурентоспроможності та успішної роботи будь-якого ТРЦ. «Регіональні торговельні центри вже стали важливим елементом міської інфраструктури. А, враховуючи останні тенденції, значення зони розваг в ТРЦ буде тільки зростати. Тому поява ДРЦ в найпопулярнішому серед городян Вінниці – ТРЦ «Мегамолл» ще більше збільшить відвідуваність об’єкта », – вважає директор компанії UTG Євгенія Локтіонова.
У руслі цієї тенденції, в ТРЦ «Мегамолл» біля діючого розважального комплексу «Люди Fusion Place», що об’єднує в одному місці максимальну кількість розваг та послуг, розміститься новий дитячий розважальний центр. «Майже 12 років ми надавали нашим відвідувачам можливість в одному місці грати в боулінг, більярд, пінг-понг, їсти смачні страви європейської, японської кухні і стейки приготовані в іспанській дров’яної печі. Тут же відвідувачі можуть насолодитися караоке в окремому залі з концертним звуком, відвідати кальянний зал або провести захід в обладнаному конференц-залі. Але нам завжди не вистачало окремої дитячої зони для більш повноцінного відпочинку всіх відвідувачів, в тому числі зовсім маленьких наших гостей, – зазначає директор «Люди Fusion Place» Ольга Рибачкова. – Тому поява сучасного ДРЦ ми сприйняли з радістю, адже тепер діти наших гостей зможуть розважитися, а батьки максимально відпочити і розслабитися ». І, як зізнається керівник, несподіваний карантин дав можливість оперативно прийняти рішення. «Ми пережили вже не одну кризу і зробили висновок, що після кожного падіння обов’язково приходить зростання, до якого потрібно заздалегідь готуватися», – підкреслила значущість відкриття нового оператора на території ТРЦ Ольга Рибачкова.