м. Київ, пл. Спортивна, 1-А

У ТРЦ Planeta Mall відкриється магазин Eldorado

Мережа Eldorado відкриє свій новий магазин в найбільшому ТРЦ в регіонах України Planeta Mall. Договір оренди підписаний за сприяння ексклюзивного брокера проекту компанії UTG. Магазин площею 840 кв. м запропонує відвідувачам широкий вибір великої і дрібної побутової техніки, а також електроніки світових брендів.

«Завдяки якісній концепції ТРЦ Planeta Mall, його розташуванню в складі нового торгового кластера, а також наявності зручної транспортної доступності, ми прийняли однозначне рішення про доцільність представлення магазину нашої мережі в даному ТРЦ”, – зазначає Віталій Дереневський, керівник відділу оренди компанії Eldorado.

Мережа магазинів Eldorado – один з лідерів серед роздрібних операторів електроніки і побутової техніки в Україні. Новий магазин Eldorado в форматі MaxPro в Planeta Mall продовжить стратегію впровадження інноваційного підходу до обслуговування клієнтів. Грамотна розстановка ключових зон, висококваліфікований персонал, зручне розташування кас та продумане освітлення, що зосереджене на товарі, – це те, що дозволить зробити вибір побутової техніки та електроніки максимально комфортним для кожного відвідувача магазину.

Довідка:

Planeta Mall стане найбільшим ТРЦ в регіонах України. Його розташування поруч з гіпермаркетами Metro і «Епіцентр» сприяє створенню потужного торгового кластера, який стане запорукою високої відвідуваності об’єкта. В Planeta Mall буде представлений найбільший асортимент операторів електроніки серед всіх харківських ТРЦ: Comfy (1 000 кв.м), Фокстрот (1 000 кв.м), Eldorado (840 кв.м). Також в ТРЦ розміститься більше 120 магазинів, 15 ресторанів і якірні орендарі: продуктовий супермаркет, універмаг товарів для дому JYSK на 1400 кв. м, дитячий розважальний центр Smile Park на 3000 кв. м., семизальний кінотеатр Wizoria, більше 10 міжнародних універмагів одягу і взуття. Поруч з об’єктом буде розташований паркінг на 1000 машиномісць.