м. Київ, пл. Спортивна, 1-А

Ресторан Il Molino: ТРЦ Ocean Plaza клієнтоорієнтований орендодавець

Статус найкращого ТРЦ заробляється при дотриманні безліч критеріїв, серед яких одним з основних є багаторічна плідна співпраця з орендарями. Ресторан Il Molino в Ocean Plaza відкрився у вересні 2015 року та розташований на другому поверсі біля фудкорту. Його площа становить 260 м2 в розрахунку на 90 посадочних місць. У період карантину Il Molino, як і всі ресторани країни, повністю припинив свою діяльність. Однак, як відзначають в Il Molino, ТРЦ Ocean Plaza довів, що є клієнтоорієнтованим орендодавцем, і проявив найбільшу лояльність по оренді – звільнив від орендних платежів у вигляді експлуатації та маркетингу на період карантину. Завдяки цьому орендарям вдалося пережити складний період і вже в червні поточного року відновити свою роботу. Алевтина Дзюбенко, маркетинг директор мережі, розповіла про те які заходи вжито для забезпечення безпеки відвідування ресторану Il Molino і планах діяльності до кінця року.

1.jpg

Коли ресторан відкрився після карантину, яких заходів було вжито для забезпечення безпеки відвідувачів?
Ми вжили всі заходи, які вимагає держава, і забезпечили повний контроль їх дотримання. У нас прописані детальні пам’ятки та інструкції, наприклад, найосновніші заходи – це:
– Зменшили посадку, шляхом розміщення гостей на дистанції 1,5 м між місцями для сидіння за сусідніми столами
– пропрацювали меню у вигляді qr-кодів і інфо з рекомендаціями для гостей по безпечному перебуванню
– розмістили дезінфектори на вхідних зонах
– після кожного гостя обов’язково дезінфікуємо стіл, стільці, дивани, всі елементи сервіровки
– кожні 2 години проводимо дезінфекцію всіх приміщень, у тому числі ручок вхідних дверей, всі поверхні, термінали, телефони тощо
– здійснюємо ретельний контроль здоров’я кожного співробітника
– всі співробітники завжди носять маски, рукавички, а співробітники залу додатково надягають захисних екрани / окуляри

Яка відвідуваність ресторану зараз?

Відвідуваність упала в 4 рази в порівнянні з перед карантинним періодом. На жаль, більшість гостей все ще бояться ходити в ресторани, багато хто виїхав і перечікують за межами Києва. Також частина людей через карантин стали менш платоспроможними і відповідно зменшили кількість відвідувань ресторанів.

Чи відзначаєте ви зміни поведінки і переваг ваших відвідувачів?
Глобальних змін у поведінці ми не спостерігаємо. Хіба що гості стали трохи обережніше і більш вимогливими: стежать за новинами і знають, як має бути зараз все організовано в плані безпеки. При цьому ми отримуємо багато відгуків, що все робимо правильно і нам можна довіряти.

5.jpg

Які плани розвитку мережі до кінця поточного року?
На жаль, в цьому році про розвиток міркувати не легко. На даному етапі працюємо над тим, щоб зберегти те що є, і вийти з пост карантинного періоду з мінімальними втратами. А в ресторанах, де і до карантину були якісь складнощі, зараз вони відчуваються гостро як ніколи. Але ми не впадаємо у відчай і будуємо плани по розширенню мережі, ведемо переговори з новими локаціями.