м. Київ, пл. Спортивна, 1-А

Повернення легенди: відкриття магазину бренду Miss Sixty в ТРЦ Ocean Plaza

5 вересня в ТРЦ Ocean Plaza на першому поверсі відкриються двері італійського монобутіка Miss Sixty площею 100 м2. Бренд готовий дивувати відвідувачів ангельської атмосферою жіночності, легкої спокуси і унікального стилю.
Магазин Miss Sixty як істинний жіночий куточок даруватиме модні перевтілення. Тут покупці знайдуть як жіночі сукні або блузи на вечірку, різні види верхнього одягу, аксесуарів і, звичайно ж, джинси з ідеальною посадкою, завдяки яким марка здобула світову популярність. «Відкриття магазину планувалося задовго до пандемії, але карантин вніс свої корективи. Ми хвилювалися, що дата відкриття зміщується, можуть бути певні затримки з поставками товару, – але нам вдалося підготуватися до початку нового сезону і тепер, з упевненістю можу заявити, що новий магазин Miss Sixty стане улюбленим місцем для шопінгу киян», – заявив операційний директор Георгій Шалдирван.
У бутіку буде представлена класична колекція Jeans Denim і новинки осінньо-зимового сезону 20/21. Бренд Miss Sixty не обійшли стороною інновації: компанія розробила нитки з натуральним вулканічним каменем і графеном (вуглецем) в складі. Використання цих ниток – це несинтетичний спосіб забезпечити своїх шанувальників теплом, комфортом і надійністю натуральних виробів. Колекція осінь 2020 стала точкою дотику контрастних напрямків: революційних тенденцій і якісної розкоші, які тепер зможуть оцінити відвідувачі ТРЦ Ocean Plaza в магазині бренду. «Ми віримо в успіх бренду Miss Sixty, і будемо активно працювати над тим, щоб перший магазин в Києві незабаром виріс в мережу по всій Україні», – резюмує генеральний директор Світлана Швидун.