м. Київ, пл. Спортивна, 1-А

Перший в Україні магазин «Bimba Y Lola» відкрився в ТРЦ «Ocean Plaza»

15 вересня в ТРЦ «Ocean Plaza» відкрився перший в Україні магазин іспанського бренду «Bimba Y Lola». Магазин, площею 74 м2, розмістився на першому поверсі ТРЦ і пропонує відвідувачам широкий вибір одягу, взуття та аксесуарів в футуристичному стилі.

Сестри Марія та Уксія Домінгес створюють модний одяг для жінок, що віддають перевагу багатошаровості і нетривіальним, іронічним аксесуарам. Бренд багато в чому є продовженням сім’ї: так, його найменування – це імена собак, що належать господаркам торгової марки.

«Bimba Y Lola» постійно залучений в природний діалог зі світом мистецтва і творчої сфери. Це створює світ, який вселяє оптимізм, іронію і самовираження поза модою. Бренд має експериментальний і імпульсивний підхід до дизайну, матеріалів і квітів. «Bimba Y Lola» – це спосіб мислення, який постійно розвивається.

Іспанські дизайнери вміло поєднують прогрес майбутнього, перевіреного часом авангарду і обрамляють його лаконічною, стриманою формою. Особливу увагу приділено аксесуарам. Різноманіття геометричних форм, металеві відблиски, неймовірні обсяги і незвичайні поєднання знаходять своє відображення в продукції бренду.