м. Київ, пл. Спортивна, 1-А

Онлайн-формати залучення відвідувачів в ТРЦ

Реалії сьогодення стимулюють перегляд маркетингових стратегій ТРЦ для залучення відвідувачів. «Сучасні умови вчать працювати з усіма каналами: соцмережі, відеоплатформи, співпраця з блогерами та селебріті, – коментує партнер компанії UTG Артем Непосєдов. – 68% фізичних покупок в усьому світі передує онлайн-перевірка. Це свідчить про те, що покупки стають більш цільовими, тому ТРЦ важливо демонструвати весь асортимент своїх орендарів. Останнім яскравим прикладом можна назвати прямі ефіри від дизайнерського аутлета в Вольфсбурзі».

Німецький аутлет запустив серію прямих ефірів у співпраці з моделлю і ведучою Луїзою Маццурана, а також різними спеціальними гостями. Торговий центр проводить трансляцію щочетверга з різних магазинів, де ведучі демонтують асортимент і комунікують з глядачами. Перший випуск транслювався з магазину Puma спільно з журналістом баскетбольного журналу FIVE. Стріми доступні до перегляду в Facebook Live і YouTube, де у глядача є можливість задавати питання.

Симбіоз онлайн і офлайн демонструє, що онлайн не може повністю замінити фізичні магазини, проте є важливим додатковим каналом комунікації зі споживачами для підтримки лояльності відвідувачів.