м. Київ, пл. Спортивна, 1-А

Омніканальне майбутнє ТРЦ

Німецька девелоперська компанія ECE partners, що управляє 24 ТЦ в Європі, модернізує свої торгові центри в омніканальні платформи, завдяки новому стратегічному партнерству з Google.
Компанія UTG коментує розвиток омніканальності ТРЦ на українському ринку.
Співпраця ECE partners і Google дозволить звичайним роздрібним торговцям представляти товари, що доступні в конкретному ТРЦ. Актуальні пропозиції відображаються в результатах пошуку Google за допомогою функції «Подивитися, що є в ТРЦ». Ця функція обумовлена тим, що 68% фізичних покупок в усьому світі передує онлайн-перевірка.
Директор з цифрових технологій ECE Філіп Сеперо докладає максимальних зусиль для з’єднання своїх торгових центрів з онлайн-платформами з метою збільшити видимість звичайних магазинів в мережі інтернет і допомогти їм отримувати додатковий прибуток.
Розвитком омніканальності в Україні займаються перш за все великі ритейлери і fashion групи (MTI, MD group, Helen Marlen Group, Comfy, Фокстрот). Посилюється вихід традиційних онлайн операторів в сферу фізичних магазинів. Прикладу Rozetka послідував і книжковий інтернет-магазин Yakaboo.
Для ТРЦ України омніканальность є перспективним напрямком. Одним з перших прикладів можна вважати київський ТРЦ «ЦУМ», що розвиває власний онлайн-майданчик.