м. Київ, пл. Спортивна, 1-А

Новий магазин JYSK відкриється в ТРЦ Planeta Mall

ТРЦ Planeta Mall в Харкові продовжує посилення складу орендарів. Зокрема, відкриється магазин міжнародної торгової мережі товарів для дому JYSK загальної площею 1400 кв.м. Договір оренди був підписаний за сприяння компанії UTG – ексклюзивного брокера по здачі торговельних площ ТРЦ Planeta Mall.

 

Новий магазин буде відкритий в форматі JYSK 3.0., який передбачає сучасне обладнання, великий вибір, зручну викладку товарів, світлий і просторий дизайн.

 

За словами кантрі-менеджера JYSK в Україні Євгена Іваниці, стратегією мережі є наближення до споживача для максимальної зручності покупки в JYSK. «Локацію, де знаходиться ТРЦ Planeta Mall, ми розглядали давно, і бачили в ній великий потенціал. Відкриття станції метро, ​​істотні інвестиції і великі амбіції власників ТРЦ переконують нас в тому, що проект має великі шанси на успіх», – уточнює він.

 

Довідка:

ТРЦ Planeta Mall – перший суперрегіональний об’єкт Харкова, найбільший торговий центр Східної України. У триповерховому ТРЦ розміститься більше 120 магазинів і 15 ресторанів. Якірними орендарями комплексу стануть продуктовий супермаркет, універмаг товарів для будинку JYSK на 1400 кв. м, дитячий розважальний центр Smile Park на 3000 кв. м., семизальний кінотеатр Wizoria, більше 10 міжнародних універмагів одягу і взуття. Поруч з об’єктом будемо розташована парковка на 1000 машиномісць.