м. Київ, пл. Спортивна, 1-А

Новорічний шопінг в ТРЦ Ocean Plaza

ТРЦ Ocean Plaza відкрив сезон новорічного шопінгу, щоб усі відвідувачі змогли насолодитися святковою атмосферою та підготувати сюрпризи для рідних. Серед новорічних заходів: подарунки від мережі Ельдорадо, чат-бот для вибору подарунків, новорічна фото-зона з діджитал-Сантою, спеціальна діджитал-пошта та благодійна зона.

 

Ocean Plaza разом з мережею магазинів електроніки Ельдорадо підготували 10 гаджетів для розіграшу. Один раз на три дні викрадач подарунків Грінч ховатиме цінні дарунки у зачарованому сейфі. Відкрити сейф та отримати гаджети Apple зможуть ті, хто зробить покупки в магазинах ТРЦ на суму від 2000 грн., та зареєструється на промо зоні.

 

Крім того, у святкові дні Ocean Plaza підготував несподіванки як для дорослих, так і для дітей. У ТРЦ працюватиме новорічна фото-зона з діджитал-Сантою. Також було створено спеціальну діджитал-пошту для надсилання листів Санті і Wish-листів друзям і близьким.

 

Придумати ідею для подарунка і знайти його в ТРЦ допоможе чат-бот Gift Guide у Telegram, за допомогою якого можна підібрати ідеальний подарунок, вказавши бажані параметри. На маленьких відвідувачів з 2 по 7 січня у ТРЦ чекатиме новорічний квест  доповненої реальності «У пошуках вкрадених подарунків» з подарунками від Грінча.

 

У рамках соціальної відповідальності ТРЦ створили благодійну зону, щоб поділитися святом з тим, хто його потребує. З допомогою відвідувачів Ocean Plaza втілить у реальність бажання літніх людей з будинку пристарілих та подарує їм дарунки на свята.