м. Київ, пл. Спортивна, 1-А

Флагманський магазин «Антошка» відкрився в ТРЦ Ocean Plaza

У ТРЦ Ocean Plaza відкрився новий магазин в унікальному форматі відомої української мережі «Антошка». 7 грудня відбулося технічне відкриття, і вже 17 грудня відвідувачів чекають на святковому заході. Просторий магазин площею 1200 м2 відчинив свої двері на другому поверсі торгового центру. Договір оренди був підписаний за сприяння компанії UTG.

На честь урочистого відкриття «Антошка» підготували цікавий квіз з нагородами. При проходженні квіза на сайті учасники отримують знижку розміром кількості правильних відповідей. Також у них автоматично з’являється можливість виграти велику знижку або головний приз – будь-яку іграшку з магазину.

Нагадаємо, що унікальний формат нового магазину передбачає максимальну залученість дітей. Для маленьких відвідувачів зроблені відкриті зони викладки товару, невисокі стелажі з іграшками, демонстраційні столики для вивчення сучасних іграшок. У компанії відзначають, що головною особливістю нового магазину є якісно пророблений асортимент товару у всіх категоріях з урахуванням потреб і переваг клієнтів. Крім цього, використано новий формат обладнання, організовані додаткові зони тестування, школа майбутніх мам, регулярні майстер-класи та багато іншого.

За словами директора з операцій і розвитку мережі «Антошка» Івана Чівкіна, простір магазину зоновано відповідно до 3 ключових категорій товарів: харчування та догляд за дитиною (Baby care), іграшки (Fun), одяг і взуття (Fashion).